ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ
Культурно-спортивного Центру KASF©
ромадська організація «Київська Федерація Айкідо Сенгенкан» (Kyiv Aikido Sengenkan Federation, KASF©, надалі – «Організація») у м. Києва та Київської області була створена і зареєстрована Головним Територіальним Управлінням Юстиції у Київській області Міністерства Юстиції України 23 грудня 2019 року, свідоцтво про реєстрацію № 2276. Організація проводить свою діяльність, зокрема, у Культурно-спортивному Центрі KASF© (надалі – Заклад) за адресою м. Ірпінь, вул.Мечнікова 106А.
Заклад - це повноцінний спортивний розвиток сім'ї (дітей і їхніх батьків). Ми турбуємося про емоційне здоров'я та комфорт наших відвідувачів, тому просимо Вас дотримуватися таких правил:

Загальні правила Закладу.
1. Основні принципи функціонування Закладу: добровільність перебування, висока культура взаємостосунків, відкритість.
2. Матеріально-технічне забезпечення Закладу здійснює Організація.
3. До безпосередньої роботи Закладу залучаються інструктори, які мають досвід роботи та відповідну профільну підготовку.
4. Заклад відкрито з 9:00 до 21:00. Діти і дорослі відвідують заняття за відповідним розкладом своєї групи. Заняття в Закладі не проводяться у вихідні та офіційні святкові дні.
5. Своєчасний прихід в Заклад на заняття за відповідним розкладом своєї групи - необхідна умова правильної організації навчально-виховного процесу.
6. Спілкування інструкторів з батьками дітей, дорослими відвідувачами відбувається постійно:
- Працює закрита група в Viber/Telegram. Інструктори на регулярній основі викладають інформацію по заняття, інші моменти навчально-виховного процесу, роблять фото звіти.
- За потребою, поводяться індивідуальні консультації і спілкування з інструкторами для більш детального обговорення питань – за попередньою домовленість згідно графіку на території Закладу. Час до 09:00 і після 21:00, а також у вихідні дні є особистим часом інструкторів, який вони використовують для відновлення сил і проведення часу зі своєю родиною.
- Батьківські збори проводяться 1 раз на квартал перед атестаційними зборами за потребою.
7. При можливості, вчасно попереджайте інструкторів про можливу відсутність дитини у Viber/Telegram.
8. Повідомляйте інструкторів, хто з родичів забирає Вашу дитину після занять. В цілях забезпечення безпеки Вашої дитини інструктор має право витребувати документ, що посвідчує особу людини, яка забирає дитину.
9. Прохання повідомляти інструкторів про самопочуття і настрій дитини для кращого розуміння дитини. Питання стосовно поведінки і успішності дітей на заняттях обговорюються з інструкторами за відсутності дітей, дотримуючись правила поваги до особистості дитини. Категорично заборонено підвищувати голос на дітей або персонал Закладу.
10. Працівники Закладу дотримуються правила завжди бути чесними між собою і з дітьми. Прохання говорити дітям правду стосовно умов перебування в Закладі. Наприклад, не обіцяти забрати дитину раніше, якщо ви не збираєтесь цього робити.
11. Діти, підлітки і дорослі розподіляються в групи за віком на розсуд інструктора.­­­­­
12. Дитина повинна мати охайний вигляд, доглянуту змінну форму та підстрижені нігті. Речі дитини під час занять зберігаються у спільній роздягальні. Адміністрація Закладу і інструктори не несуть відповідальність за зберігання речей дітей, їхніх батьків і інших гостей, відвідувачів. Будь ласка, доглядайте за своїми речами, перебуваючи в Закладі.
Після заняття в Закладі дитині може знадобитися зміна одягу (трусики, майки/футболки, шкарпетки, колготки, носові хусточки). Дитина відчуває себе незручно, якщо їй потрібна зміна одягу, а його немає в наявності. Обов'язково перевіряйте охайність речей, не забувайте забирати прати спортивну форму щоп'ятниці.
13. Категорично забороняється приносити в Заклад гострі, ріжучі, скляні предмети (ножиці, ножі, шпильки, цвяхи, дріт, дзеркала, скляні флакони), а також дрібні предмети (намистинки, ґудзики і т.п.), таблетки, ліки.
14. Для підтримання рівного психологічного клімату в Закладі, просимо не приносити в Заклад іграшки.
15. Приносити їжу і напої, окрім індивідуальної пляшки з водою, в Заклад суворо заборонено.
16. Ми завжди розвиваємось і прагнемо ставати кращими. Якщо у батьків є побажання/зауваження до будь-яких процесів Закладу, просимо говорити про них інструкторам або надсилати їх на email: kasfederation@gmail.com. Ми обов'язково їх проаналізуємо і дамо вам відповідь якнайшвидше.

Програма навчання:

17. Навчання у Закладі здійснюється за власною навчальною програмою Закладу і Організацією з урахуванням вікових особливостей дітей, Базового компонента дошкільної освіти та вимог МОН України.
18. Головні завдання програм Закладу спрямовані на розвиток основних компетенцій: здоров'язбережувальної, спортивної, особистісно-оцінної, соціально-комунікативної, ігрової, сенсорно-пізнавальної.
19. Особливістю програми є фізична підготовка, розвиток критичного мислення, емоційного і сенсорного інтелекту, що простежується на усіх заняттях.
20. Календарний рік у Закладі поділений на навчальний рік з вересня по травень і літню програму, протягом якої відбувається узагальнення та систематизація знань, проводяться цікаві спортивні виїзди і збори. Відкриті заняття проводяться 2 рази на рік.
21. Режимні моменти змінюються 2 рази на рік – літній та зимовий режим дня.

Здоров'я:
22. У Закладі постійно дотримується температурний режим (спортивні заняття передбачають активне навантаження і газообмін) та режим вологості повітря. Провітрювання, вологе прибирання, миття інвентарю відбувається постійно згідно графіка.
23. Ми турбуємося про здоров'я та самопочуття дітей і педагогів, тому, переконливо просимо Вас залишати дитину вдома, якщо у неї:
- нежить, кашель, біль у горлі та інші інфекційні захворювання;
- нудота, шлункові або кишкові нездужання, підвищена температура;
- висип, незагоєні рани.
У разі порушення цього правила, інструктор має право не допустити дитину на заняття
24. Якщо дитина має захворювання, що вимагає періодичного прийому лікарських препаратів, а також за наявності ризику екстрених ситуацій, пов'язаних з даним захворюванням, батьки зобов'язані письмово повідомити про це інструктора. Інструктори не мають права давати дитині будь-які ліки під час перебування дитини у Закладі.
25. Якщо у дитини діагностовано інфекційне захворювання, прохання одразу повідомити про це інструктора. А інструктор в свою чергу повідомляє батьків про інфекційні хвороби в Закладі, у разі спалаху.
Створення безпечних умов:
26. При створенні здоров'язбережувального, безпечного і комфортного розвивального середовища Заклад керується такими принципами:
- врахування психологічних закономірностей розвитку дітей на певних вікових етапах, дитячої активності та самостійності;
- раціональна організація, комплектування та гнучкий поділ простору на осередки;
- забезпечення позитивного емоційного навантаження на дітей.
27. У Закладі здійснюється технічний контроль за станом території і приміщень (стіни, стеля, вікна, двері, меблі, інженерні мережі, обладнання та оснащення.
28. Заклад приділяє увагу якості матеріалів, з яких виготовлене обладнання і їх відповідності санітарно-гігієнічним нормам, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров'я України від 24.03.2016 № 234; технічним регламентом безпечності іграшок, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2018 № 151; Правилами пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 15.08.2016 № 974, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 08.09.2016 за № 1229/29359.
29. Пожежна безпека в Закладі забезпечується завдяки організаційним і практичним заходам, які проводять щорічно на початку навчального року. Керівник Організації затверджує протипожежний режим, що містить порядок:
- утримання шляхів евакуації;
- відключення від мережі електроживлення обладнання та вентиляційних систем у разі пожежі;
- огляду приміщень, будівель після закінчення занять і роботи Закладу;
- проходження інструкторами навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки, а також проведення з інструкторами протипожежних інструктажів і занять з пожежно-технічного мінімуму;
- організації експлуатації й обслуговування наявних засобів протипожежного захисту;
- проведення планово-попереджувальних оглядів електроустановок, опалювального, вентиляційного, технологічного, а також навчального обладнання;
- дій у разі виникнення пожежі: порядок і спосіб оповіщення учасників навчального процесу, послідовність їх евакуації, виклику пожежно-рятувальних підрозділів, зупинки технологічного та навчального устаткування, вимкнення електроустановок, застосування засобів пожежогасіння тощо.
30. Інструктори Закладу володіють основними знаннями і вміннями з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.
31. У разі травмування дитини або погіршення стану здоров'я під час перебування в Закладі інструктор зобов'язаний викликати медичну допомогу (тел. 103).

Нам приємно, коли Ви приходите до нас у гарному настрої. Це передається Вашим дітям і нашим інструкторам та підвищує якість навчального процесу.